I. KURZ PRAKTICKÉ PRÁCE S ENERGIÍ

1300vč. DPH

V tomto kurzu se naučíte vše potřebné pro každodenní radostnou a bezpečnou práci s všudypřítomnou Energií. Dozvíte se nutné informační minimum, tak abyste mohli sami začít poznávat tuto pro člověka zcela přirozenou oblast duchovního světa. Struktura kurzu je tvořena s ohledem především na praktické informace vycházející z mých více jak dvanácti let každodenní práce s ní a je určena co nejširšímu spektru lidí s upřímnou touhou po sebepoznávání. Součástí kurzu je naladění na tuto nádhernou sílu.

Detail kurzu

II. KURZ POKROČILÉ PRÁCE S ENERGIÍ

2300vč. DPH

V tomto kurzu, který navazuje na předchozí praktickou práci s Energií, se dozvíte a naučíte vše potřebné pro ještě hlubší práci na sobě. Je zde předpoklad, že jste s Energií pracovali pokud možno každodenně a že již za sebou máte tím pádem zkušenosti s procesem, kterému se na Východě říká Cesta. Kurz se, mimo jiné, věnuje způsobu a možnostem jak správně pracovat se Symboly, energetickými klíči a jak pozitivně ovlivňovat realitu našeho života v souladu s Vesmírnými Principy.

Detail kurzu

III.KURZ MISTROVSKÉ PRÁCE S ENERGIÍ

18000vč. DPH

Kurz v délce jednoho roku, pro vážné zájemce o práci s Energií, kteří již za sebou mají hojné zkušenosti na Cestě sebepoznávání. Měsíční setkávání tvoří 12 úseků ve kterém se prohlubuje účastníkova schopnost otevírat se Jediné Energii. Ať už praktikant tíhne ke škole magické, nebo mystické, nebo je-li jeho volbou brát si ideálně s obou, v každém případě  se u absolventů očekává, že niterně spojí své působení na tomto světě s prací s Energií a budou zde v nějaké formě, k dispozici a nápomocni pro druhé na jejich Cestě.

Detail kurzu